O nás

Schopnost udávat správný směr.

Aktuality

ESCAPE TO NATURE

logo Escape to nature

Maxwell International se stal partnerem projektu vznikajících dokumentárních filmů „Útěk do Kostariky - ESCAPE TO COSTA RICA“, které vznikají pod taktovkou známého a úspěšného kameramana a režiséra dokumentární filmů o přírodě, Libora Špačka. Blíže o připravovaném projektu zde.

Filmy Libora Špačka a Petry Doležalové v projektu Escape to Nature (Útěky do přírody) získaly již přes šedesát ocenění na mezinárodních filmových festivalech v Česku i v zahraničí. Naposledy udělila odborná porota filmu „Útěk na Maledivy“ bronz na mezinárodním filmovém festivalu New York International Festivals® televizních seriálů a filmů v kategorii Cinematography (kamera). Předání ocenění proběhlo dne 19. dubna 2016 na největším světovém veletrhu televizní techniky a technologie – NAB Show 2016 v Las Vegas.

Společnost Maxwell International se stala partnerem projektu Útěk do Kostariky, protože má hluboké znalosti této atraktivní země, která je právem nazývána Švýcarskem Latinské Ameriky. V Kostarice máme české zázemí, a proto pořádáme celou řadu firemních programů pro naše klienty z České a Slovenské republiky, od manažerských programů přes týmovou spolupráci a team buildingy, až po outdoorové a adrenalinové aktivity. Zvláštní kategorii pak představují kurzy přežití, tzv. survival training, které děláme ve spolupráci s bývalými členy americké Navy SEALs v prostředí karibského pralesa.

Maxwell tréninkové a vzdělávací programy na Kostarice.

 

Petr Janáč a Michal Kopřiva jsou certifikovanými kouči projektu CzechEkoSystem

Senior trenéři a koučové společnosti Maxwell International, Mgr. Petr Janáč a Michal Kopřiva, se stali certifikovanými kouči projektu CzechEkoSystem.

Projekt CzechEkoSystem je zaměřen na efektivní rozvoj aktivit žadatelů z prostředí malého a středního podnikání (MSP) při jejich inovačním podnikání, prostřednictvím zvýhodněného poradenství a za systematické účasti Kouče. Žadateli účast v projektu umožní získání praktických zkušeností při komercializaci vlastního produktu, praktické uplatnění podnikatelského plánu a posílení marketingových a manažerských schopností tak, aby se významným způsobem zvýšila schopnost žadatelů překonat počáteční problémy při rozjezdu podnikání a podpořila se tak atraktivita podnikatelského záměru žadatele pro rizikový kapitál (především tzv. seed capital).

Projekt je realizován agenturou CzechInvest (realizátor) v souladu s OPPI 2007-13 a pro podporu účastníků využívá prostředky prioritní osy 6 „Služby pro rozvoj podnikání“ Operačního programu Podnikání a inovace, oblast podpory 6.1 Podpora poradenských služeb, program Poradenství.

Cílem projektu je koordinovaně předat žadateli potřebné informace v podobě specializovaného poradenství. Toto poradenství pro inovační podnikatelské prostředí bude řízeno odborně zdatnou osobou, koučem, tak, aby se maximalizovala efektivita procesu rozvoje podniku žadatele z hlediska nákladů a potřebného času s cílem podpořit vznik a přežití perspektivních inovativních firem.

Více o projektu CzechEkoSystem na http://www.projekt-czechekosystem.org/