Služby

Důvodů, proč pracovat a spolupracovat s námi je spousta.
Je jen na Vás se správně rozhodnout.

Assessment a Development Centra / Analýza potenciálů

Manažerská diagnostika a posuzování profilů hrají ústřední roli při identifikaci potenciálu a dovedností, které zaměstnanci potřebují pro řešení budoucích výzev. Dnešní procesy rozvoje zaměstnanců mohou být efektivní a přizpůsobené individuálním potřebám, pokud jsou založeny na odborném assessmentu.

Provedením odborného assessmentu externích kandidátů si také můžete vytvořit hodnotnější základ pro vaše rozhodnutí a vyhnout se nákladným chybám.

Společnost Maxwell poskytuje diagnostické služby v různých oblastech a využivá širokou škálu metod. Naše portfolio zahrnuje vše od výběrových řízení zaměstnanců všech pozic až po audity pro top management. Nabízíme vám vynikající metodologické know‑how a dlouholeté zkušenosti s poskytováním assessment center. Díky našim diagnostikám můžeme vytvořit skutečnou přidanou hodnotu pro vaši společnost.

 

 

Maxwell nabízí individuální, na míru přizpůsobené postupy a nástroje v oblasti assessmentu a analýzy potenciálů. Víme přesně, jak musí byt tyto postupy navrženy, abychom zajistili jejich úspěšnou realizaci.

Maxwell provádí Assessment centra a Analýzy potenciálů, které se řídí odbornými německými standardy DIN 33430 pro poskytování Assessment Center. Jedná seo vysoce sofistikované normy, které jsou podkladem pro připravované mezinárodní standardy.

 

Máte zájem o uspořádání asssessment centra (AC) či a development centra (DC)?

Pokud se přejete získat více informací zavolejte nám nebo vyplňte náš formulář.