Volná místa

Důvodů, proč pracovat a spolupracovat s námi je spousta.
Je jen na Vás se správně rozhodnout.

Časté dotazy

Jakým způsobem se mohu přihlásit do výběrového řízení?

Do výběrových řízení se přihlašujte přes ON-LINE DOTAZNÍK, tím urychlíte Vaše zařazení do výběrového řízení. Odkaz na dotazník naleznete vždy u popisu nabízeného pracovního místa. V dotazníku budete požádáni o vyplnění kontaktních údajů a budete moci vložit Váš životopis, případně další přílohy. V případě dalších dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jaký je standardní postup výběrového řízení?

Výběrová řízení v Maxwell probíhají ve 2-3 kolech. Po kladném vyhodnocení Vašeho životopisu budete přizváni k pohovoru. Na schůzce je většinou přítomen HR specialista Maxwell na nábor zaměstnanců, případně i nadřízený budoucího pracovníka. Pohovor trvá 20-30 minut. Dle potřeby budete přizváni k účasti na assessment centru. Obvyklá doba k pozvání na první schůzku a účasti na dalších kolech výběrového řízení je 2-4 týdny.

Jak se dozvím výsledek výběrového řízení?

Budete vyrozuměni elektronickou formou do 14 dnů od uzavření projektu.

Co je to „assessment centre“?

Assessment Centrum (AC) je objektivní diagnostická metoda, která se používá pro výběr zaměstnanců z většího počtu uchazečů. Do češtiny se tato metoda také překládá jako hodnotící centrum. Skupina kandidátů řeší různé případové studie a modelové situace, které představují reálné problémy – rozhodují se, pracují v týmu, a to v podmínkách, které se co nejvíce blíží skutečnosti odpovídající pracovnímu místu. Množství a náročnost použitých metod odpovídá kritériím, která byla pro hodnocení účastníků stanovena. Součástí jsou také psychologické testy, které dávají možnost zhodnotit nejen chování účastníků ale i jejich podrobnější charakteristiku osobnosti. Výkony a chování účastníků jsou pečlivě sledovány týmem odborníků z oblasti řízení lidských zdrojů a blízkých budoucích spolupracovníků, většinou nadřízených. Assessment centrum dává možnost vyvarovat se subjektivním pocitům, halo efektu, umí porovnat více kandidátů ve stejném čase a ve standardizovaných situacích. Doba trvání Assessment Centra je 1 den. V případě, že se účastníte assessment centra, považujte to za klíčovou součást výběrového řízení.

Kdo bude mít přístup k mému životopisu a ostatním materiálům?

Veškeré vaše materiály považujeme za přísně důvěrné. Přístup k nim mají pouze zaměstnanci oddělení lidských zdrojů a manažeři oddělení, kterého se obsazovaná volná pozice týká.

Jak se k nám dostanete?

Společnost Maxwell má sídlo v centru Prahy na adrese Albertov 7/3a.

Pokud pojedete MHD:
Můžete si přímo vyhledat spojení v jízdním řádu.