Služby

Důvodů, proč pracovat a spolupracovat s námi je spousta.
Je jen na Vás se správně rozhodnout.

Outsourcing interních trenérů

Dnes, více než kdy jindy, se úspěch vaší společnosti měří podle výkonnosti vašich zaměstnanců. Výrazné snížit náklady a zároveň rozšířit dovednosti a znalosti vašich lidí v celé firmě vám v silném konkurenčním prostředí nabízí outsourcing interních trenérů a školitelů společností Maxwell.

Máme dlouhodobé zkušenosti a úspěšně tuto nadstandardní službu našim klientům poskytujeme a daří se nám dosahovat vynikajících měřitelných výsledků.

Zajistíme Vám komplexní služby, převezmeme potřebný trenérský/školitelský personál nebo tréninkové oddělení včetně veškerých náležitostí týkajících se osobní a mzdové agendy.

Jak pomáháme firmám jako je ta vaše plnit své kritické cíle?

Navrhujeme, implementujeme a řídíme vzdělávací řešení, která sjednotí výkon mezi zaměstnanci, zákazníky a partnery, aby společnosti mohly plnit své obchodní cíle. Poskytujeme a provádíme nejlepší vzdělávací a obchodní řešení, postupy, nástroje a odborníky, aby vám naše programy byly k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

V případě, že vaše společnost nemá žádné tréninkové oddělení či interní trenéry v současné době, ale měla by o tuto služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Vybereme zaměstnance z vašich řad, kteří mají znalosti v oboru a mají předpoklady k práci trenéra a tyto zaměstnance v rámci profesionální trenérské akademie připravíme na tuto práci, tak aby splňovali vaše nejvyšší požadavky a kritéria.

Hlavní přínos pro Vás 

 

  • Profesionální trenérský tým, který je neustále profesně rozvíjen a je v souladu s novými trendy ve vzdělávání
  • Komplexní přípravu tréninků a tréninkových materiálů, a to jak v oblasti měkkých dovedností tzv „Soft Skills“, tak i v oboru vašeho podnikání
  • Zaměření se na váš „Core Business“
  • Přesnou plánovatelnost vašich nákladů na vzdělávání
  • Zachování důvěrnosti informací
  • Vysokou flexibilitu a odbornost

 

V případě, že Vás zaujala možnost Outsourcingu trenérů, kontaktujte nás, rádi Vám představíme podrobné možnosti tohoto projektu pro vaši společnost.

 

Přejete si získat více informací o outsourcingu?

Pokud se přejete získat více informací zavolejte nám nebo vyplňte náš formulář.