O nás

Schopnost udávat správný směr.

Proč spolupracovat s námi

10 důvodů proč spolupracovat s Maxwell

 • Naši klienti nám věří. Proto se vrací zpátky a společně hledáme další cesty spolupráce. Vrací se k nám 83 % našich klientů. Pokud zvažujete využití služeb Maxwell poprvé, znamená to, že se můžete zařadit mezi řadu našich spokojených klientů a zjistit, jak jsou naše služby přátelské, spolehlivé a profesionální. Pokud již našim klientem jste, rádi bychom s vámi mluvili o tom, jak podpořit váš rozvoj i v dalších odvětvích anebo v dalších zemích.
   
 • Naši trenéři nejsou pouze experti ve svém oboru s relevantní zkušeností z obchodu – jsou také nadšení tím, co dělají. Znamená to, že naši trenéři nejsou pouze lidé, kteří přijdou a projdou s vámi tréninkem. Nadšení je nakažlivé a účastníky tato energie pohltí – učení je tak snadnější a zajišťuje přenos získaných znalostí do praxe.
   
 • Vyzkoušené a osvědčené Know-How. V obchodní sféře jsme již několik desítek let, takže můžeme garantovat osvědčené tréninky a kurzy, které prošly zkouškou času. To však neznamená, že jsme usnuli na vavřínech. Jsme hrdí na to, že si udržujeme moderní styl myšlení ve všem, co děláme. A co výsledek? Dostanete to nejlepší z obou pohledů.
   
 • Přizpůsobení se a vytvoření kurzu na míru každému klientovi je pro nás samozřejmostí. Každé podnikání je rozdílné a každá tréninková potřeba je rozdílná. Pro nás je zásadní rozumět vašemu podnikání a tomu, čeho chcete dosáhnout. Proto je pro nás samozřejmostí přizpůsobit trénink tak, aby vyhovoval vašim požadavkům. Koncept a obsah tréninku s vámi vždy konzultujeme předem. Trénink se spustí až ve chvíli, kdy jste si jisti, že to je pro vás to pravé.
   
 • Naši trenéři a koučové jsou akreditovaní a monitorovaní. Jsme zavázáni k tomu být excelentní ve všem, co děláme. Všichni naši trenéři jsou akreditovaní. V rámci zajištění dosahování našich přísných standardů pravidelně provádíme monitoring trenérů přímo v terénu. Po každém tréninku kontrolujeme hodnotící formuláře a poskytujeme zpětnou vazbu tam, kde je to zapotřebí. Proto si můžete být jistí, že trénink bude na té nejvyšší úrovni.
   
 • Nabízíme celosvětové pokrytí a konzistentnost globálních tréninků s kulturní adaptací. Vzhledem k tomu, že máme akreditované trenéry a kouče po celém světě, můžete využít možnost dodání globálního tréninku. Aby byly pokryty kulturní rozdíly v rámci globálních tréninků, jsou pak dále přizpůsobovány lokálním podmínkám. Znamená to, že se s naší podporou můžete spolehnout na rozvíjení vašich celosvětových programů.
   
 • S námi se zbavíte komplikací. Náš přátelský tým, který se věnuje zajištění služeb klientů, se postará o to, aby administrace spojená s tréninky proběhla hladce a efektivně. Jsme natolik flexibilní, že se přizpůsobíme měnícím se potřebám podnikání, jako je třeba to vaše. Pro vás to znamená, že se můžete plně spolehnout na to, že se postaráme o všechny detaily, a že vám ušetříme čas.
   
 • Jste v dobré společnosti. Mnoho špičkových světových společností vkládá svou důvěru v Maxwell a naše zákaznická základna roste každým dnem. Máme zkušenosti jak v malých, tak v celosvětových projektech.
   
 • Zajímáme se. Je pro nás důležité, aby po tréninku každý, jak účastníci tak společnosti, viděli a pociťovali přínos v jejich každodenní praxi. Může to znít grandiózně, ale to je to, co nás žene dál – to je to, co nás nutí ráno vstát z postele. Chceme se dostat pod kůži vašeho podnikání, abychom společně dosáhli úspěchu. V tréninkové místnosti je každý podporován individuálně, tak aby měl co nejlepší výsledky.
   
 • Garantujeme, že budete spokojeni. Zaměřujeme se na vaše potřeby a tvrdě pracujeme na tom, abychom vám dodali to, co chcete. Tím, že jsme schopni vám vyhovět, jsme si natolik jistí, že vám v případě nespokojenosti nabízíme vrácení peněz.