Služby

Důvodů, proč pracovat a spolupracovat s námi je spousta.
Je jen na Vás se správně rozhodnout.

Blended Learning

Co je to Blended Learning?

Termín „Blended Learning“ se do češtiny překládá jako smíšené učení a vztahuje se ke vzdělávacím a tréninkovým řešením, které kombinuje různé metody učení, využívá široké spektrum technologií a spojuje tradiční formy tréninku s e-learningem.

Proč Blended Learning?

Smyslem poskytování Blended Learningu je nabídnout škálu výukových nástrojů a zkušeností, které jsou zaměřeny na nejlepší způsoby učení pro všechny účastníky.

Je v nejlepším zájmu každé společnosti poskytovat co nejvíce příležitostí svým zaměstnancům k usnadnění porozumění tréninkových obsahů, a to tou nejefektivnější cestou.

Nejúspěšnější firmy jsou ty společnosti, které investují do lidského kapitálu tím, že jim zajišťují vzdělávání a podporu, kterou potřebují k úspěšnému plnění pracovních cílů růstu v rámci firmy.

S Maxwell Blended Learning mohou společnosti využít různých přístupů a činností a vytvořit optimální tréninkový program. A jednotliví účastníci mohou být trénováni a vzděláváni, když se jim to hodí a pomocí vzdělávacích metod, které upřednostňují.

Máte - li zájem o vzdělávání pro vaši společnosti formou Blended learning, kontaktujte nás.

 

Pokud se přejete získat více informací zavolejte nám nebo vyplňte náš formulář.