Služby

Důvodů, proč pracovat a spolupracovat s námi je spousta.
Je jen na Vás se správně rozhodnout.

Business koučink

Co to je Business koučink? Koučování je způsob, jak probouzet potenciál, nacházet nové směry a podporovat osobní růst koučovaného.

Business trenér/kouč má stejný význam jako sportovní trenér. Sportovní trenér posouvá sportovce k dosažení optimálního výkonu, podporuje ho, když je vyčerpán a vede ho k přípravě na neočekávané situace.

Sportovní trenér vás přivede k tomu, že zvládnete víc kol, než na kolik jste se sami cítili. Řekne vám, jak vypadá skutečnost a jaké jsou vaše vyhlídky. Sportovní trenér vám bude naslouchat.

Role business kouče je trénovat manažery s cílem zlepšit jejich podnikání prostřednictvím poradenství, poskytování podpory a povzbuzení. Business koučink pomáhá manažerům a majitelům firem s jejich řízením, prodejem, marketinkem či osobnostním rozvojem. Stejně jako sportovní trenér vám Business kouč umožní soustředit se na hru.

Osobní business kouč je vyhledávaným nástrojem řízení, protože klade důraz tam, kam patří – na vás. Jsme přesvědčeni, že většina manažerů chce být odlišná, ale často nevědí, jak na to. Touží po optimálních pracovních vztazích a chtějí naplnit firemní očekávání, ale často mají příliš málo času na to, aby zvážili, jak by se sporné záležitosti daly řešit odlišným způsobem.

Důvody pro spolupráci s Maxwell business koučem jsou různé.
Nutnost vylepšit své dovednosti, konfrontace neefektivních postojů a přístupů nebo vytvoření efektivnějšího týmu – vždy se ale jedná o zlepšení výkonnosti.

 

Máte zájem se setkat s našim koučem? 

Pokud se přejete získat více informací zavolejte nám nebo vyplňte náš formulář.